OCHRONA FIZYCZNA

Świadczymy usługi ochrony fizycznej osób i mienia o różnym stopniu trudności. Chronimy bardzo zróżnicowane obiekty, poczynając od małych sklepów, a kończąc na magazynach i sklepach o ogromnej powierzchni, obiektach biurowych oraz bankowych i wojskowych. Do realizacji usługi ochrony fizycznej wykorzystujemy odpowiednio wyselekcjonowanych pracowników , posiadających uprawnienia i wyposażenie proporcjonalne do powierzonych zadań.

Pracownicy wykonujący usługi ochrony fizycznej są absolwentami licznych kursów i szkoleń. Wszystkie czynności są kontrolowane przez koordynatorów obiektu, którzy współpracują z Klientem. Pracownicy ochrony fizycznej posiadają jednolite uniformy służbowe oraz specjalistyczne wyposażenie dostosowane do specyfiki ochranianego obiektu. Działania pracowników w zakresie ochrony fizycznej wspierane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu bezpieczeństwa. Ochrona fizyczna obiektów jest przez nas zawsze tak projektowana, aby jej organizacja, sposób prowadzenia oraz koszty były współmierne do istniejących zagrożeń.

DEWIZA FIRMY

Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość, skuteczność, profesjonalizm świadczonych usług oraz poważne traktowanie każdego klienta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu różnych sposobów dozoru fizycznego obiektów wymagających szczególnej ochrony oraz nowoczesność systemów zabezpieczenia technicznego. Nasz dewiza „by chronić i pomagać” wskazuje, że cała kadra kierownicza włącznie z pracownikami traktuje klienta priorytetowo i czuje się odpowiedzialna za jego bezpieczeństwo oraz posiadane mienie. Każdy kto świadczy usługi , jak ważne jest zadowolenie klienta. Pracujemy na to każdego dnia. Jesteśmy dyskretni. Uważamy, że lojalność wobec klienta to wartość podstawowa.

Napisz do nas !

Agencja Ochrony SOKÓŁ
Sp. z o.o. 


Centrala:

30-443 Kraków,
Adama Ciołkosza 11A/2

tel/fax: 12 292-55-61
e-mail: biuro@sokolochrona.pl

NIP 945-20-82-811
REGON 120481593
KRS
0000281909

 

Koncesja MSWiA L-0178/07

 

Oddział Bochnia

ul. Wojska Polskiego 3
32-700 Bochnia
tel/fax: 14 611-30-00
e-mail: bochnia@sokolochrona.pl

 

OGÓLNOPOLSKIE NUMERY ALARMOWE

666 016 000 lub 801 011 238